Отримала,прийшло все ціле,подарувала враження просто розпирали з середини, дякую за емоції та такий прекрасний подарунок,рекомендую,не пошкодуєте😊
Коментар продавця
Дякуємо що замовили у нас! звертайтесь ще)
Жанна Л.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовила 4 еко-сумки з українськими мотивами на подарунок за кордон. Всі виявились з бракованим друком. Дуже шкода, але вже нема часу замінити. Соромно за неякісний товар з України((
Марина З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуєм за ваше замовлення)
Ольга Ч.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Щиро вдячні за замовлення! звертайтесь ще)
Алина В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Вдячні за ваше замовлення)
Марина З.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
замовили в цього продавця і це повне розчарування. цукерки лежать не охайно це повний жах, я розчарована . ні нормально упакування ні обслуговування.
Коментар продавця
Доброго дня! Під час транспортуання шоколадки перемішались у коробці (так буває при перевезенні посилок перевізниками)та лежать хаотично(нічого неохайноно тут немає) і це нормально, тому що коробка за розміром та місткістю розрахована як на 9 так і на 20 шоколадок, тобто шоколадки вільно себе почувають і їм не тісно))) Перед врученням подарунку ви можете власноруч розкласти шоколад у коробочці як вам до вподоби) це не є надскладним завданням, але якщо бажаете - можем відправити Вам відеоінструкцію "як самостійно розкласти 9 шоколадок у подарунковій коробці"
Світлана С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Щиро вдячні за ваше замовлення! звертайтесь ще)
Діана Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавець швидко зв'язався та відправив замовлення. Товаром задоволена. Продавця рекомендую
Дякуємо за замовлення!
Вдячні за Ваше замовлення)
Отримала,прийшло все ціле,подарувала враження просто розпирали з середини, дякую за емоції та такий прекрасний подарунок,рекомендую,не пошкодуєте😊
Дякуємо що замовили у нас! звертайтесь ще)
Замовила 4 еко-сумки з українськими мотивами на подарунок за кордон. Всі виявились з бракованим друком. Дуже шкода, але вже нема часу замінити. Соромно за неякісний товар з України((
Дякуєм за ваше замовлення)
Щиро вдячні за замовлення! звертайтесь ще)
Вдячні за ваше замовлення)
замовили в цього продавця і це повне розчарування. цукерки лежать не охайно це повний жах, я розчарована . ні нормально упакування ні обслуговування.
Доброго дня! Під час транспортуання шоколадки перемішались у коробці (так буває при перевезенні посилок перевізниками)та лежать хаотично(нічого неохайноно тут немає) і це нормально, тому що коробка за розміром та місткістю розрахована як на 9 так і на 20 шоколадок, тобто шоколадки вільно себе почувають і їм не тісно))) Перед врученням подарунку ви можете власноруч розкласти шоколад у коробочці як вам до вподоби) це не є надскладним завданням, але якщо бажаете - можем відправити Вам відеоінструкцію "як самостійно розкласти 9 шоколадок у подарунковій коробці"
Щиро вдячні за ваше замовлення! звертайтесь ще)
Продавець швидко зв'язався та відправив замовлення. Товаром задоволена. Продавця рекомендую
Дякуємо за ваше замовлення! звертайтесь ще)