На фото одне,в реальності зовсім інше Можна було попередити про наявність товарів Не рекомендую продавця
Коментар продавця
Ви замовляли пром-оплатою, тому якщо Вам не сподобався подарунковий набір - могли його не забирати з поштового відділення. Доречі відправка була в день замовлення.
Вдячні за відгук)
Все супер,дуже гарне пакування
Вдячні за Ваше замовлення та за чудовий відгук)
На фото одне,в реальності зовсім інше
Можна було попередити про наявність товарів
Не рекомендую продавця
Ви замовляли пром-оплатою, тому якщо Вам не сподобався подарунковий набір - могли його не забирати з поштового відділення. Доречі відправка була в день замовлення.
Супер
Вдячні за замовлення)
Раді, що замовили у нас)
Раді, що замовили у нас)
Раді, що замовили у нас)